• moveupdatemove
  Firma DEMIURG jest producentem urządzeń i podzespołów elektronicznych

 • Firma Demiurg została założona w 1996 roku jako mała spółka rodzinna. Od początków swojego istnienia zajęła się rozwijaniem technologii Dallas (systemy automatycznej identyfikacji). Po kilku latach starań naszą firmy docenił producent technologii, firma Dallas Semiconductor, oferując współpracę i przyznając nam tytuł ASD (Authorised Solution Developer).

   

  W 1998 r. wprowadzono na rynek immobiliser z funkcją alarmu, który jako jedyny dotąd na rynku sterowany jest pamięciami dotykowymi z kodem dynamicznym i podwójną kontrolą dostępu. W następnym roku opracowano konstrukcję dwuobwodowego immobilisera o bardzo małych gabarytach i hermetycznej obudowie. Również w tym roku powstały dwa typy sterownika kodowego służącego do kontroli dostępu. Można je spotkać w całym kraju korzystając z parkingów, wind oraz miejsc, do których mają dostęp tylko określone osoby.

   

  W roku 2000 wprowadzono nowe konstrukcje czytnika pamięci dotykowych, które spotkały się z dużym zainteresowaniem rynków europejskich jak i amerykańskich.

   

  Ostatnio wprowadziliśmy do użycia nowy typ obudowy układu DS19XX typu TAH, który automatycznie spowodował, że wszystkie czytniki z wbudowanym pierścieniem stalowym stały się czytnikami typu TAH.

   

  Różnorodność typów czytników pozwala konstruktorom systemów kontroli dostępów na ciągłe rozwijanie i doskonalenie tej technologii. Na chwilę obecną pracujemy nad czytnikami ze stali kwasoodpornej, które nie tylko będą współpracowały z uchytem UTAH-P, ale również będą odporne na wszelkie czynniki pogodowe. 

   

  W chwili obecnej Demiurg współpracuje z kilkudziesięcioma firmami na terenie Unii Europejskiej. Ponadto mamy swoich klientów w Stanach Zjednoczonych, RPA, Australii, Korei Południowej, Japonii i wielu innych. W chwili obecnej poszukujemy dystrybutorów na terenie obu Ameryk oraz Japonii.

 • Państwa z którymi współpracujemy:

   

   

 

Webdesign: eLineo.pl

 DEMIURG & DREXIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. EKONOMICZNA 30
93-426 Łódź
 

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania zadane za pomocą  formularza kontaktowego.